0258 263 56 52
 
KURUMSAL
Hakkımızda
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Temel Değerler
Teşekkür
Belgelerimiz
 

1983 Yılında ÖZCAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ Ünvanı ile Bayramyeri Kapalı Çarşı İş Han’ında  LA SUİS UMUM SİGORTA A.Ş. TÜRKİYE UMUMİ VEKİLİ AVRUPA SİGORTA ARACILIĞI A.Ş.’nin DENİZLİ Mümessiliği’ni  almakla işe başladık.

İlk önce küçük bir işletmeden başlayarak DENİZLİ’den sonra AYDIN,NAZİLİ,BURDUR bölge acenteliklerini bünyemize dahil ederek çalışma alanımızı genişlettik. Bunun yanı sıra İSVİÇRE SİGORTA A.Ş. ile çalışmakta iken, GÜNEŞ SİGORTA A.Ş. BATI SİGORTA.A.Ş. BAYINDIR SİGORTA A.Ş. AXA SİGORTA A.Ş. AK SİGORTA A.Ş. HÜR SİGORTA A.Ş. ve ATLANTİK SİGORTA A.Ş. nin de acenteliklerini de temsil ettik.1983 yılından bu yana yaklaşık olarak sektörde 35 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz.

Bölgemizin ilçelerinde bir tane dahi sigorta acenteliği  olmadığı dönemde başta Denizli olmak üzere AYDIN BURDUR MUĞLA UŞAK  vilayetlerimizin hemen hemen tüm ilçelerinde bünyemize bağlı TALİ acentelikler oluşturarak sektörümüzde büyümeye devam ettik.

Bugün DENİZLİ ilimizin tüm ilçelerinde  bir çok TALİ acente arkadaşımızı sigorta acentesi olarak yetiştirdik.Bugün ilçelerde bulunan bir çok sigorta acentesi arkadaşımız  ÖZCAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ’ nin eseri olmuştur.


İletişim
15 Mayıs Mah. Kayalık Cad. İtfaiye Karşısı No:10 K:2 D:4 Pamukkale / DENİZLİ
+90 258 263 56 52
+90 258 265 11 21
info@ozcansigorta.com
E-Mail Kayıt
Sigorta fırsatlarından haberdar olmak için e-mail listemize kaydolun.
GÖNDER
Özcan Sigorta Aracılık Hizmetleri
 
Web Tasarım ve Yazılım : Webkent Yazılım